ZEMGİN OLMAK

Zengin olmak her kişinin hayalidir. Herkes yada çoğunlukla daha mutlu bir hayatın daha çok para kazanmaktan yada zengin olmaktan geçtiğini düşünmektedir. Aslında bu belli bir miktara kadar doğrudur. Yani sahip olduğunuz para miktarı genel ihtiyaçları karşılayacak miktardan az olmamalıdır. Eğer kazancınız günlük, yada ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacak miktarın altında ise problemler başlıyacak demektir. Aslında burda bir de şöyle bir durum vardır. Kanaat kar olmak, yani sahip olduklarınız ile yetinmesini bilmek ve daha fazlasını istemek. Eğer hanımınız yada kocanız sahip oldukları ile yetinmeyip, harcamaları kazandığında fazla yapmaya başladığı zaman, problemler başgösterecektir.

O nedenle insanlar  zengin olmanın yolları konusunda süreki olarak araştırma yaparlar.

 

Bununla beraber, kısa yoldan zengin olmak , alavere dalavere yaparsanız olur, yoksa normal çalışarak, hızlı zengin olmak diye birşey yoktur. Sadece kolay para kazanmak diye birşey var. Yani para kazanmak için genellikle herkesin yaptığı gibi, sabah akşam işe giderek değil de,, daha serbest olarak , çalar saati kurmadan çalışarak para kazanmak ..

kısa yoldan zengin olmanın püf noktaları

network marketing ile nasıl zengin olunur, yada network marketing ile nasıl özgür olunur konusunda bilgi almak için siteyi ziyaret ediiniz.

 

network marketing ile nasıl zengin ve özgür olunur

 

network marketing zengin olmak.

network marketing zengin olmak

 

 

 

 

 Copyright © 2008 - Tüm Hakları Gizlidir. kıredi kredi